Marek daje korepetycje z fizyki w Toruniu


Toruń: fizyka

Witam,
nazywam się Marek i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 24 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizyki UMK. Posiadam uprawnienia pedagogiczne do nauki fizyki na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Obecnie jestem doktorantem fizyki na UMK. Udzielam korepetycji od kilku lat. Prowadziśem również kursy przygotowujące do nowej matury z fizyki organizowane we współpracy z Fundacj? UMK. Zapewniam pomoce interaktywne a także pomoc z matematyki i chemii na poziomie szkoły średniej - 3 w 1:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta