Piotr daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Piotr i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: cała Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student V roku SGH w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych(od podstawówki aż po studia) do nauki matematyki szczególnie tych, którym przedmiot ten sprawia mniejsze bądź większe trudności. Ze swojej strony mogę zapewnię solidne podejście do nauki oraz przejrzyste wytłumaczenie wszystkich zagadnień i problemów. Oferuję także przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów np.matura lub egzaminy do liceum będę gimnazjum. Posiadam 3-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na wszystkich szczeblach nauczania. Serdecznie zapraszam. Mój nr tel. 0698412130

Następna oferta

Poprzednia oferta