Paulina daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Szkoły Głównej Handlowej udzieli korepetycji z języka hiszpańskiego na różnych poziomach, od podstawowego po hiszpański biznesowy. Kontakt z językiem od 7 lat. Egzamin maturalny z języka hiszpańskiego oraz egzamin z języka biznesowego w SGH zdany na ocenę bardzo dobrą. Możliwość połączenia nauki języka hiszpańskiego z nauką o kulturze i tradycji obszaru hiszpa?skoj?zycznego. Serdecznie zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta