Patrycja daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Patrycja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Osiedle Winiary, ul. Św. Leonarda przy przystanku tramwajowym linii 9 i 11, 7 minut drogi od przystanku Pestki na ul. S?owia?skiej. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studenka III roku UAM-u udzieli korepetycji z języka angielskiego młodzieży przygotowującej się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Posiadam certyfikaty FCE i CAE, doświadczenie w prowadzeniu zajęć z maturzystami oraz liczne pomoce dydaktyczne. Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje przygotowane przeze mnie materiały, dostosowane do zdawanego przez niego poziomu maturalnego. Każde zajęcia składają się z 5 części po?więconych: mówieniu (speech maturalny), s?uchaniu i czytaniu ze zrozumieniem, pisaniu oraz gramatyce. Regularnie zadawany i sprawdzany homework. Zajęcia prowadzę w systemie 1 raz w tygodniu po 1,5 h (koszt 40 zł).

Następna oferta

Poprzednia oferta