Szymon daje korepetycje z fizyki w Poznaniu


Poznań: fizyka

Witam,
nazywam się Szymon i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student IV roku fizyki technicznej z Politechniki Poznańskiej zaprasza na rzetelne korepetycje z fizyki, na ?yczenie wzbogacane prawdziwym eksperymentem w inżynierskiej formie i odrobin? poczucia humoru, które pomoże Ci okie?zna? przerabiany materiał. W szczególności zapraszam osoby pragn?ce przygotować się do matury z fizyki. Mam za sobą kilka praktyk, również zagranicznych, w placówkach naukowych i przemys?owych. Na ?yczenie będę wzbogaca? zajęcia dygresjami o praktycznym zastosowaniu poznawanych zagadnień, które niepostrze?enie przenikn??y w naszł codzienno??, a które są tematem programu nauczania fizyki.

Następna oferta

Poprzednia oferta