Bartosz Ratajczyk daje korepetycje z architektury w Poznaniu


Poznań: architektura

Witam,
nazywam się Bartosz Ratajczyk i jestem korepetytorem architektury. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem Liceum Plastycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jestem również uczestnikiem i laureatem konkursów malarskich i plenerów artystycznych. W 2007 roku otrzymaćem Pierwszł Nagrod? Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Przegl?dzie Malarstwa Młodych. Zapraszam na profesjonalne zajęcia z malarstwa i rysunku. Przygotowuję do egazaminów do szkół plastycznych w tym egzaminów na wyższe studia artystyczne. Pomagam w przygotowaniu teczki z pracami. Lekcje prowadzę w pracowni na poddaszu (odpowiednie ?wiat?o!)UDZIELĘ KOREPETYCJI NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA. SERDECZNIE ZAPRASZAM :)Bartek

Poprzednia oferta