Anna daje korepetycje z języka francuskiego w Lublinie


Lublin: język francuski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Lekcje francuskiego, korepetycje, konwersacje, przygotowanie do matury i egzaminów w miłej atmosferze u tegorocznej magister filologii romańskiej, po licznych pobytach i stałach we Francji oraz stypendium naukowym w Belgii.
Korepetycji udzielam skutecznie od 3 lat zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Zapewniam różnorodne i ciekawe materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb i poziomu ucznia (możliwa także praca na bazie wskazanego podręcznika).
Korepetycje u mnie lub z dojazdem do ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta