Peter Mitrovic daje korepetycje z języka chorwackiego w Warszawie


Warszawa: język chorwacki

Witam,
nazywam się Peter Mitrovic i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka chorwackiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Augustów, Bia?ystok. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka chorwackiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype maestral0310
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem obywatelem Chorwacji z bieg?? znajomości? języka polskiego. Mam sta?y pobyt w Polsce od roku1990-tego. Ukończyłem Politechnik? w Zagrzebiu. Oferuję lekcje języka chorwackiego i serbskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych na każdym poziomie, jak również konwersacje i tłumaczenia. Możliwe także rozszerzenie tradycyjnej tematyki zajęć o zagadnienia techniczne, spo?eczno-polityczne lub inne, według zainteresowań.

Następna oferta

Poprzednia oferta