Katarzyna Wasilewska daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Katarzyna Wasilewska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem m?od? nauczycielką języka polskiego. Nie ma problemów, których nie potrafięabym rozwiązać. Jestem sumienna i wymagaj?ca, ale potrafię zrozumieć i rozwiązać bieżące problemy ucznia. Wprowadzam innowacyjne metody nauczania. Pos?uguj? się na lekcjach komputerem, filmami. Uczę przede wszystkim zdobywania i weryfikacji informacji.

Przygotowuję uczniów pod kątem przyszłych egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Maturzystom pomagam w tworzeniu prezentacji i nauce do egzaminu pisemnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Dzieciom na poziomie szkoły podstawowej pomagam w nauce p?ynnego pisania i czytania ze zrozumieniem. Opracowuj? z nimi lektury szkolne i pomagam w przyswojeniu zasad gramatycznych i ortograficznych języka polskiego.

Następna oferta

Poprzednia oferta