Marcello Murgia daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Marcello Murgia i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Ul. Pilsudskiego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam wszystkich chętnych poznania tego pe?nego melodyjno?ci języka a także tych, którzy już poznali ale chcieliby polepszyć znajomość języka włoskiego. Jestem stuprocentowym Wlochem, prowadzę konwersacje i skutecznie oraz przystępnie wyjaśniam regu?y gramatyczne na wszystkich poziomach. Kompetentny i mily, cierpliwy, kreatywny i systematyczny, i efektywnie eksploatuje bogata doświadczenie w nauce. Oferta wazna od konca pazdziernika b.r. Ksero, cwiczenia i testy wliczone w cenie;)

Następna oferta

Poprzednia oferta