Karolina daje korepetycje z języka polskiego w Poznaniu


Poznań: język polski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: ul. Wyspia?skiego 10. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

centrum korepetycyjne EUREKA oferuje kompleksową nauką języka polskiego na wszystkich poziomach - szkoła podstawowa, gimnazjum, egzamin gimnazjalny, liceum, matura, studia humanistyczne. Wykwalifikowana kadra magistrów i doktorantów UAM gwarantuje zdanie każdego egzaminu - zwłaszcza maturalnego!
Zadzwoń i umów się na lekcj? indywidualn? lub przyjdź z kolegami i zapiszcie się na zajęcia grupowe (maksymalnie 4 osoby w jednej grupie). Sprawdź się przy okazji comiesiącznych testów próbnych - w maju żaden test maturalny nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem!!
EUREKA zna odpowiedzi na wszystkie nurtuj?ce Cię pytania!
sprawdź nasze atrakcyjne rabaty cenowe.

Następna oferta

Poprzednia oferta