Rafał daje korepetycje z matematyki w Piastowie


Piastów: matematyka

Witam,
nazywam się Rafał i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Piastowie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam, jestem studentem Politechniki Warszawskiej. Oferuje pomoc w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjalnej w zrozumieniu bieżącego materiału, przygotowaniu do sprawdzianów, rozwiązywaniu zadań. Potrafię przystępnie wytłumaczyć :) Koszt za 60 min lekcji to 30 zł/os. Mogę również jednocze?nie pomagać 2-3 osobom za 20 zł/os. Lekcje mogą się odbywać u mnie w domu (Piastów) lub u ucznia na terenie Piastowa, Pruszkowa, Warszawy i niedalekich okolic. Tel 663-689-549

Poprzednia oferta