Aleksandra Bartczak daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Bartczak i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Tlen: saszao@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego nie obgryzaj?c paznokci przed każdymi zajęciami, zapraszam na lekcje ze mną! Doświadczenie zawodowe (lektor Empiku i Kliny English Courses), pobyt w USA, Irlandii i Anglii oraz osobowo?? sprawię, że nauka angielskiego stanie się dla Ciebie zabaw?! Proponuję lekcj? próbn?, po której zdecydujesz czy chcesz kontynuować nauką. Zapraszam :)
Mój nr: 667 343 787 lub e-mail:saszao@tlen.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta