Katarzyna Śmietanka daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Katarzyna Śmietanka i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku biologii. Posiadam w zakresie udzielania korepetycji dwuletnie doświadczenie, jestem odpowiedzialn? i miłą osobom. Miejscem korepetycji jest głównie moje mieszkanie, możliwy jest także dojazd do ucznia. Korepetycje udzielane są indywidualnie, dotyczł biologii oraz przyrody (w przypadku szkoły podstawowej), możliwa jest również pomoc w nauce chemii i języka angielskiego. Zakres korepetycji obejmuje obowi?zuj?cy w szkole program, pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowanie do klasówek, sprawdzianów, egzaminów gimnazjalnych i matury. Wszelkie wymienione kwestie do uzgodnienia. Proszę o kontakt mailowy.

Następna oferta

Poprzednia oferta