Arek daje korepetycje z języka niemieckiego w Katowicach


Katowice: język niemiecki

Witam,
nazywam się Arek i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice ŚlÄ…skie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z doświadczeniem oraz egzaminatorem maturalnym a także egzaminatorem międzynarodowym języka niemieckiego w Goethe Institut. Przygotowuje uczniów do matury(my?l? że z dobrym skutkiem, gdyż dostaj? się często na germanistyk?. Pracuję z dorosłymi oraz z młodzieżą. Mogę dojeżdżać do osób. Jestem do?? wymagaj?cy, więc jeżeli ktoś chce się nauczyć niemieckiego to z pewno?ci? u mnie tego nie będzie ?a?owa?

Następna oferta

Poprzednia oferta