Marta Dobiasz daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Dobiasz i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

zdawałam maturę ustną i pisemna z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. zdałam ja bardzo dobrze bo z wynikiem 87%.
dodatkowo skończyłam dwu miesiączny kurs języka angielskiego w Anglii, co sprawia, ze naprawd? bardzo p?ynnie posluguje się tym językiem.aktualnie daje już korepetycje z angielskiego, tej samej dziewczynie już od 1,5 roku co sprawia, ze jestem przygotowana do nauczania nie tylko pod wzgl?dem dobrego pos?ugiwania się językiem.

na każdą lekcje przychodzę przygotowana, zawsze mam ze sobą wcześniej przygotowane kserówki.

w razie pytań proszę o kontakt na maila lub telefonicznie

Następna oferta

Poprzednia oferta