Monika daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa, Izabelin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Obecnie jestem studenka Master of Arts in International Relations. Ostatnie dwa lata mieszkałam, studiowałam i pracowalam w Hiszpanii (Barcelona i Madryt). Pracowałam jako dwujęzyczny (j. hiszpański i angielski) asystent w międzynarodowej firmie w Energy Department. Hiszpa?skiego uczę się od 10 lat. Jeżeli jesteś zainteresowana/y nauka tego pięknego języka i poznaniem kultury hiszpańskiej, zapraszam!!

Następna oferta

Poprzednia oferta