Darek daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Darek i jestem korepetytorem języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Mysłowice, Che?m Ślaski. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam serdecznie. Nazywam się Darek. Jestem studentem filologii polskiej. Korepetycji udzielam od trzech lat. Chętnie pomogę osobom, które mają problemy z językiem polskim. Oferuję rzetelne i personalne przygotowanie do matury, bądź innych egzaminów związanych z językiem polskim. Na zajęciach zapewniam miłą atmosferę. Korepetycji udzielam na terenie Katowic, Mys?owic, Che?ma Śląskiego (ew. okolice tych miejscowości). Proszę się kontaktowa? ze mną najlepiej drogą mailow?, ewentualnie telefonicznie po godz. 20.00. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.

Następna oferta

Poprzednia oferta