Michał daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Michał i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Udzielę korepetycji z matematyki - zakres od szkoły podstawowej do szkoły średniej, a także analiza matematyczna dla studentów kierunków nie?cisłych. Jestem studentem matematyki UJ, posiadam spore doświadczenie w edukowaniu innych. Form? kształcenia dobieram zgodnie z indywidualnymi potrzebami (m.in. możliwość uk?adania testów sprawdzających, pomocy w odrabianiu prac domowych, zadawaniu dokładnie wyselekcjonowanych zadań, przygotowywania się do konkretnych egzaminów, nadrabianiu zaległości, ale i nauki "do przodu"). Przy nawi?zaniu d?u?szej współpracy możliwa także jednostkowa pomoc przez Internet. Cena - 20 zł/60 min. (istnieje możliwość nauki w niewielkich grupach, wtedy cena do negocjacji).

Następna oferta

Poprzednia oferta