Jarosław daje korepetycje z matematyki w Mikołowie


Mikołów: matematyka

Witam,
nazywam się Jarosław i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Mikołowie (województwo śląskie), a dokładnie: (Borowa Wie?). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student IV roku elektroniki i telekomunikacji na Politechnice Śląskiej udzieli korepetycji uczniom podstawówek, gimnazjów, szkół średnich i szkół wyższych. Pomoc w zrozumieniu materiału, wyjaśnienie trudnych i niezrozumiałych zagadnień, pomoc przy odrabianiu zadań domowych, a także przygotowanie do matury, egzaminów na studia oraz wszelkich innych testów i sprawdzianów. Cierpliwo?? i miła atmosfera gwarantowane. ;)

Następna oferta

Poprzednia oferta