Aleksandra Rutkowska daje korepetycje z biologii w Gdańsku


Gdańsk: biologia

Witam,
nazywam się Aleksandra Rutkowska i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doktor nauk medycznych, wyk?adowca akademicki pomoże w perfekcyjnym przygotowaniu się do matury z biologii, wyjaśni w przystępny i ciekawy sposób skomplikowany materiał.
Pomogę gimnazjalistom, licealistom i studentom w przygotowaniu się do klasówek, kolokwiów (histologia, immunologia, genetyka), w rozwiązywaniu prac domowych i pisaniu prac.

Następna oferta

Poprzednia oferta