Kamil Styczyński daje korepetycje z fizyki w Warszawie


Warszawa: fizyka

Witam,
nazywam się Kamil Styczyński i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum Warszawy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype stykastyka
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Udzielę pomocy w przygotowaniu do sprawdzianu, przy odrobieniu pracy domowej, pomogę nadgoni? i zrozumieć zaleg?e z powodu nieobecno?ci w szkole tematy lub przygotuję do kolejnych zajęć w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum czy nawet szkoły średniej. Lubi? spotykać nowych ludzi, w miarę łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Korepetycji udzielam po zajęciach na uczelni, zazwyczaj od pon. do pt. (wszystko do uzgodnienia). Studiuję na Politechnice Warszawskiej z bardzo dobrymi wynikami a praca z przedmiotami ścisłymi jest dla mnie przyjemnością.

Następna oferta

Poprzednia oferta