Jarek daje korepetycje z biologii we Wrocławiu


Wrocław: biologia

Witam,
nazywam się Jarek i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Obecnie jestem na drugim roku studium farmaceutycznym. Z biologia mam caly czas doczynienia więc nie będzie problemu z np. przygotowaniem ucznia do matury, lub problemami w gimnazjum czy w podstawówce. Zajecia prowadzę w miłej bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze mam cierpliwość, co wynika z mojego kierunku, potrafię przekazać wiedzę ze zrozumieniem. Zapraszam chętnych. Co do czasu nie będę się tak bardzo sztywno się go trzyma?.

Następna oferta

Poprzednia oferta