Marta Szymańska daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Marta Szymańska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Wrocław - Centrum/Huby. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Mi?dzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych (m.in. polonistyki, psychologii oraz dziennikarstwa) z doświadczeniem pedagogicznym udziela korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacji. Pomoc w pisaniu wypracowań, zadań domowych, rozwiązanie kłopotów z interpretację tekstów, korekta prac (licencjackich, magisterskich), a także PRZYGOTOWANIE DO MATURY - zarówno pisemnej, jak i ustnej (redagowanie pracy i konspektu).

Następna oferta

Poprzednia oferta