Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w Piasecznie


Piaseczno: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Piasecznie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku polonistyki na UW. Od 4 lat udzielam korepetycji z języka polskiego oraz przygotowuję uczniów do egzaminów - test szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura. Pomagam także w pisaniu prezentacji, referatów i wypracowań, a także w powtórkach przed sprawdzianami. Z niektórymi uczniami pracuję w trybie on-line.

Następna oferta

Poprzednia oferta