Marcin daje korepetycje z historii w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska: historia

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem historii. Korepetycji udzielam w Rudzie Śląskiej (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Siemianowice ŚlÄ…skie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Prawa Uniwersytetu Śląskiego (studia dzienne, liceum ukończone z wyró?nieniem, finalista wojewódzki Olimpiady o Polsce i Święcie Wspó?czesnym - wos) udzieli korepetycji z przedmiotów język polski, historia i wiedza o spo?ecze?stwie. Korepetycji udzielam na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i szkoły średniej. Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji na maturę ustną z języka polskiego. Proszę o kontakt mailowy: kenarf100@gmail.com lub na gg: 10899907

Poprzednia oferta