Marcelina daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Marcelina i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwenta Wy?szej Szkoły Filologicznej, lektor j. niemieckiego w szkole językowej we Wrocławiu udziela korepetycji na każdym poziomie. Oferuję pomoc w odrabianiu zadań domowych, konwersacje, pomoc w pisaniu prac, pryzgotowania do egzaminów. Zajecia są indywidualne, dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczniów. Ukończyłam również kurs j. niemieckiego biznesie, służę także wskazówkami metodycznymi!Zapraszam na OSIEDLE SOBIESKIEGO/ NOWY ZAKRZÓW. ULICA OLESKA

Następna oferta

Poprzednia oferta