Magdalena Sosińska daje korepetycje z języka francuskiego w Toruniu


Toruń: język francuski

Witam,
nazywam się Magdalena Sosińska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka francuskiego.
Jestem studentką Filologii Romańskiej. Mogę pomóc zarówno uczniom początkującym jak i zaawansowanym, a także zajęć się przygotowaniem do matury oraz innych egzaminów. Potrafię wyci?gn?? ucznia z trudnej sytuacji w szkole, mogę też przygotować ciekawe lekcje tym, którzy sami z siebie chcą się nauczyć języka.
Mam bardzo dużo własnych materiałów, a lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Mogę mie? miejsce u mnie, mogę też dojeżdżać do ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta