Patrycja daje korepetycje z języka angielskiego w Zabrzu


Zabrze: język angielski

Witam,
nazywam się Patrycja i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zabrzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, licealistów, a także przygotuję maturzystów. Pomogę w pracach domowych, przygotuję do sprawdzianów i egzaminów ko?cowych. Języka angielskiego uczę się od 10 lat i potrafię się nim pos?ugiwa? biegle. Posiadam Międzynarodowy Certyfikat FCE na poziomie B2 z języka angielskiego a obecnie uczę się go na poziomie C1. Rzetelnie i w miłej atmosferze

Następna oferta

Poprzednia oferta