Justyna daje korepetycje z języka niemieckiego w Lublinie


Lublin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego.

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej (języki angielski i niemiecki), mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych - obecnie pracuję w firmie prowadzęcej kursy z j. ang. z elementami Business English.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Zapewniam miłą atmosferę nauki, jak również dobre wyniki w nauce przy współpracy i ch?ci nauki ;)

Zapewniam różnorodne materiały, ćwiczenie różnych sprawno?ci językowych, takich jak mówienie, s?uchanie, czytanie. Nie opu?cimy również ćwiczeń gramatycznych oraz ciekawych gier i zabaw (w przypadku dzieci).

Następna oferta

Poprzednia oferta