Dominik Dąbrowski daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Dominik Dąbrowski i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Cały Kraków bez wyjÄ…tku :) Dojad? do Ciebie.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szukasz korków z matmy? Nikt Ci lepiej jej nie wytłumaczy :) Tłumaczę abstrakcyjne poj?cia na prostych przyk?adach. Pomagam zrozumieć matematyką. Jestem studentem Chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim, o umiejętnościach ?wiadczy dobry wynik z matury - 92% z poziomu rozszerzonego z matematyki oraz uczestnictwo w konkursach matematycznych. Jestem osobą otwart? i kontaktow?, pozwól mi pokazać sobie że matematyka nie jest nudna :) tel. 517 524 415 - zadzwoń albo napisz smsa, jak nie to napisz na gg: 3823757 albo e-mail: dominikdd2@autograf.pl. Mogę przyjecha? do Ciebie, możesz mie? korepetycje u mnie. Ca?kiem bezstresowo, w miłej atmosferze :)

Następna oferta

Poprzednia oferta