Paulina daje korepetycje z języka włoskiego w Mielcu


Mielec: język włoski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Mielcu (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką filologi włoskiej. Zapraszam wszystkich na korepetycje, bądź też na prywatne lekcje nauki języka włoskiego na wszystkich poziomach, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gwarantuje bogaty a zarazem ciekawy zestaw materiałów. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury oraz egzaminów gimnazjalnych. Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Zainteresowanych proszę o kontakt: 516602985, e-mail: tarnowska@yahoo.co.uk