Inez daje korepetycje z matematyki w Gdyni


Gdynia: matematyka

Witam,
nazywam się Inez i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdańsk,Sopot. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka II roku Matematyki Politechniki Gdańskiej udzieli korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przygotowania do matury, testów gimnazjalnych, nadrabianie zaleg?ego materiału, pomoc w bieżących zajęciach. Zapewniam miłą atmosferę i solidną pracę. Udostępniam własne materiały do nauki. Możliwy dojazd do ucznia z Trójmiasta. Cena 20 zł za 1 godzinę lub 25 zł za 1,5 h. Serdecznie zachęcam.

Następna oferta

Poprzednia oferta