Aleksandra Kuriata daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Kuriata i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie), a dokładnie: Jaroty. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku filologii rosyjskiej z językiem angielskim. Skutecznie przygotowuję uczniów do lekcji, nauczam języka angielskiego od podstaw, pomagam w odrabianiu prac domowych. Proszę o kontakt po godzinie 20tej.

Następna oferta

Poprzednia oferta