Magda daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Lekcje ze mną obejmują nauką gramatyki, słownictwa, konwersacje, pomoc przy pracach pisemnych. Oferuję dużą ilość własnych materiałów. Mam roczne doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Serdecznie zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta