Maria daje korepetycje z języka angielskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język angielski

Witam,
nazywam się Maria i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

KOCHANI UCZNIOWIE!
Zapraszam Was na korepetycje z języka angielskiego. Jestem m?od? nauczycielką z doświadczeniem, magister filologii angielskiej. Udzielam korepetycji od lat i muszł się z rado?ci? pochwali?, że moi uczniowie pi?knie zdaję maturę, rozwijaj? się językowo, pomyślnie przechodzę rozmowy kwalifikacyjne po angielsku.
U?ywam sprawdzonych, skutecznych materiałów. Zajęcia odbywają się u mnie w miłej, spokojnej, sprzyjającej nauce atmosferze przytulnego domu. Program nauczania i tempo nauki zawsze dostosowuję do ucznia, biorąc pod uwag? jego/jej ?yczenia, uzdolnienia i osobowo??.
Proponuję:
*zajęcia dla gimnazjalistów, licealistów (w tym maturzystów), studentów, dorosłych
* zakres nauki: język angielski ogólny, Business English, egzamin gimnazjalny, egzamin maturalny i inne w zależności od potrzeb
Zajęcia u mnie kosztuj? niezmiennie 30 zł / 60 min, 25 zł / 45 min. Jest to cena stała i nie podwyższam jej w trakcie nauki bez względu na rodzaj zajęć. ;-)
Czekam na kontakt. Do zobaczenia. ;-)

P. S. Zajmuję się też wykonywaniem tłumaczeń, dokonywaniem korekt, sprawdzaniem prac domowych. Ceny do uzgodnienia.

Następna oferta

Poprzednia oferta