Aleksandra daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem filologii angielskiej. Obecnie pracuję w szkole językowej. Oferuję szłifowanie języka angielskiego, przygotowanie do matury, pomoc w pracach domowych, Business English, konwersacje w miłej atmosferze, podstawy angielskiego przed wyjazdem za granicą, nauczanie na podst. własnych materiałów naukowych, duży wybór pomocy naukowych, nauka w grupach taniej, centrum Katowic. W ofercie także tłumaczenie. Możliwość wystawienia faktury.

Następna oferta

Poprzednia oferta