Dorota Przybylska daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Dorota Przybylska i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Mokotów, Ursynów.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype dorota.przybylska.
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku biotechnologii. Od czterech lat udzielam korepetycji z chemii, chętnie pomogę i Tobie :) Jeśli chcesz zrozumieć przerabiany na lekcjach materiał, być pewnym że jesteś przygotowany na sprawdzian lub chcesz powtórzy? materiał do matury - napisz do mnie lub zadzwoń :) Gwarantuję dobre wyniki i przyjemna atmosferę pracy. Dojeżdżam do swoich uczniów (Śródmieście, Ursynów, Bielany, Mokotów, Żoliborz), więc nie tracisz swojego czasu.

Następna oferta

Poprzednia oferta