Maria Czerwińska daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Maria Czerwińska i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: marychery@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką Tłumacze? Specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Od trzech lat udzielam lekcji z tego języka. Dysponuję swoimi materiałami i pomys?ami na to, jak sprawię by nauka niemieckiego stała się przyjemnością. Nie ukrywam, że priorytetem dla mnie jest nauka prawid?owej, fonetycznej wymowy, zasad gramatycznych, jak również wiele godzin konwersacji. Proponuję nauką od podstaw, nadrabianie zaległości, poszerzanie wiedzy, przygotowanie do matury, itd. Jestem osobą rzeteln? i cierpliwą :) Glaub mir! Das ist nicht so schwer!

Następna oferta

Poprzednia oferta