Bożena daje korepetycje z chemii w Wodzisławiu Śląskim


Wodzisław Śląski: chemia

Witam,
nazywam się Bożena i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Wodzisławiu Śląskim (województwo śląskie), a dokładnie: Jastrz?bis Zdrój. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej na Wydziale Chemicznym. Udzielam korepetycji z CHEMII, MATEMATYKI I FIZYKI. mam już doświadczenie w nauczaniu uczniów z wynikami dobrymi i bardzo dobrymi na poziomie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Jeśli jesteś zainteresowany/na ofert? pisz na e-mail: bkucza@o2.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta