Piotr Kłodawski daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Piotr Kłodawski i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: kezz@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student 3-ego roku Katedry Języków Specjalistycznych udzieli korepetycji w zakresie języka niemieckiego. Mam już doświadczenie,

oferuję własne materiały oraz dojazd do ucznia. Lubi? i potrafię uczyć, pomagaj?c uczniowi lepiej zrozumieć zagadnienia języka i

rozwiązujęc jego problemy. Cena: 35 zł/h, 60 zł/2h. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 661379409 lub e-mailowy:

kezz@tlen.pl.

Następna oferta

Poprzednia oferta