Lidia daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Lidia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Szcz??liwice, ul. Koroty?skiego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska. Korepetycji/lekcji udzielam głównie w soboty i w niedzielę, gdyż w tygodniu pracuję, ewentualnie w tygodniu w godzinach wieczornych 18/19. Zapewniam własne materiały i darzł do motywowania uczniów i rozwijania w nich ch?ci do zdobywania dalszych umiejętności językowych:-). Zapraszam serdecznie.

Następna oferta

Poprzednia oferta