Paulina daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!

Jestem studentką 4 roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam licencjat z anglistyki, który uprawnia mnie do nauczania. Mam za sobą praktyki nauczycielskie, m.in. w szkole litewskiej w Wilnie oraz wyjazdy do Londynu. Korepetycji udzielam od 3 lat. Anga?uj? się w swoją pracę, czuj? odpowiedzialno?? za wiedzę każdego swojego ucznia. Zapewniam ciekawe materiały do zajęć oraz miłą atmosferę. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury, egzaminów, pomagam uczniom z trudnościami.

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta