Marcin Marciniak daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Marcin Marciniak i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem UJ i obecnie doktorantem genetyki tej?e uczelni. Popo?udniami oraz w weekendy oferuję lekcje dodatkowe z biologii na wszystkich poziomach nauczania, a także genetyki - dla studentów i lekarzy.
Przygotowuję uczniów do matury, sprawdzianów, wszelkich egzaminów.
Moi uczniowie mogę liczyć na miłą i przyjazną atmosferę nauczania, zapewniam też wszystkie niezb?dne materiały dodatkowe. Uczeń sam wybiera stosowny termin, może też w każdej chwili zdecydować o zwiększeniu liczby wykonywanych testów, zadań, tłumaczenia. Cena zajęć do uzgodnienia, czas - preferuj? 2h zegarowe, 1 raz w tygodniu.

Następna oferta

Poprzednia oferta