Mark van Vliet daje korepetycje z języka holenderskiego w Warszawie


Warszawa: język holenderski

Witam,
nazywam się Mark van Vliet i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka holenderskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 55 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szukasz lekcji języka holenderskiego, żeby rozmawia?, pisać, czytać lub np. s?ucha? po holendersku? To koniec szukania:-)
Jestem Native Speakerem języka holenderskiego z dobrym poczuciem humoru, jestem cierpliwym facetem, mówię po polsku (raczej nie podczas lekcji oczywiście), zawsze jestem przygotowany i oczywiście uwielbiam uczyć. Już uczyćem i nadal uczę dzieci i dorosłych w Warszawie. Poczynaj?c od poziomu dla początkujących aż po poziom dla Native Speakerów. Skończyłem Uniwersytet w Utrechcie w Holandii (nauka metodologii).

Jeśli chcesz się uczyć z dwiema osobami lub więcej, to cena za osobą będzie 35 zł.

Zapraszam!

Groeten,
Mark van Vliet

Następna oferta

Poprzednia oferta