Michał daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Michał i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student III roku anglistyki UW z długim stażem nauczania prywatnego, doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, rocznym pobytem w Anglii, z 3 letnim przygotowaniem metodycznym oraz praktykę w szkołach publicznych udzieli korepetycji osobom w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniam materiały przystosowane do poziomu i umiejetno?ci ucznia tak aby nauka odbywaća się w miłej, bezstresowej atmosferze z jak najwi?kszym po?ytkiem dla uczacego się.

Następna oferta

Poprzednia oferta