Agnieszka Kozłowska daje korepetycje z języka angielskiego w Koronowie


Koronowo: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka Kozłowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Koronowie (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: BYdgoszcz, okolice Koronowa , Salno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 32 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 4 roku lingwistyki stosowanej na UKW w BYdgoszczy. Chętnie udzielę korepetycji z j. angielskiego lub rosyjskiego na różnych stopniach zaawansowania. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i podejście do dzieci! Wszelkie materiały wliczone w cenę, możliwy dojazd do ucznia. Zapraszam!

Poprzednia oferta