Marcin Płosiński daje korepetycje z chemii w Elblągu


Elbląg: chemia

Witam,
nazywam się Marcin Płosiński i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Elblągu (województwo warmińsko-mazurskie), a dokładnie: Gdańsk. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Przygotowujesz się do matury z chemii??? Potrzebujesz pomocy??? Zapraszam na kursy i korepetycje!! Nauczę Cię tego, czego nie możesz znaleźć w podręcznikach oraz tego, czego nie wytłumaczono Ci dobrze na zajęciach. A przede wszystkim - nauczę Cię rozumie? zagadnienia, które wymagaj? zrozumienia, a nie tylko pamięciowego przyswojenia!!

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam na moją stron? internetow?:
www.sancho-edukacja.webpark.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta