Agata Stypułkowska daje korepetycje z chemii w Olsztynie


Olsztyn: chemia

Witam,
nazywam się Agata Stypułkowska i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka pierwszego roku technologii ?ywno?ci udzieli korepetycji z chemii dla uczniów gimnazjum i liceum. Jestem solidną i cierpliwąosobom. Udzielałam już wcześniej korepetycji, zdawałam chemią na poziomie rozszerzonym, lubię chemią i lubię uczyć; mój kierunek studiów jest ?ci?le powi?zany z tym w?a?nie przedmiotem. Proszę o kontakt w godzinach wieczornych.

Następna oferta

Poprzednia oferta