Agata Namlik daje korepetycje z języka francuskiego w Wałbrzychu


Wałbrzych: język francuski

Witam,
nazywam się Agata Namlik i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Wałbrzychu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję nauczanie języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, we wszystkich grupach wiekowych. Ciekawe materialy dydaktyczne u?ywane na uniwersytetach francuskich do nauczania języka francuskiego jako języka obcego (FLE)oraz materialy multimedialne. Przygotowanie do egzaminów DELF I DALF. Wiedza poparta doświadczeniem i kilkuletnim pobytem we Francji oraz studiami na uniwersytecie Lille3 we Francji. Wykonuje również tłumaczenia pisemne i ustne!
Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Następna oferta

Poprzednia oferta